Montaj ve Montaj Sonrası Bakım Süreci

Tamamlanmış ve tamamlanmakta olan sayısız proje tecrübesiyle montaj ekibimiz, projeniz kapsamında montaj hizmetini profesyonel ve eksiksiz şekilde sağlayacaktır. Tumurly güvencesi ile yapılan uygulamalar sonrasında bakıma nadir durumlarda ihtiyaç duyulsa da, talep doğrultusunda belirli periyotlarla (yılda en az 2 kez) bakım ve temizlik hizmeti verilmektedir. Gerekli bakım ve temizlik hizmetlerinden faydalanmak, yaptığınız yatırımın ömrünü uzatmaya yardımcı olacaktır.

Müşteri memnuniyeti odaklı Tumurly, ilk 1 yıl ücretsiz servis ve bakım hizmeti avantajı sunmaktadır. 7/24 destek birimimiz daha sonraki yıllarda ihtiyacınız olduğu her an bu hizmeti servis ve bakım ücreti kapsamında sizlere sağlıyor olacaktır.

Güneş Enerjisi Çatı Sistemleri’nde kullanılan bileşenler hareketli parçalar olmaması sebebiyle çok nadiren arızalanırlar. Tumurly’e özel olarak geliştirilen özel mobil uygulamalar sayesinde çatınıza kurulan güneş enerjisi sisteminize ait anlık üretim-tüketim değerlerine ve arıza vermesi halinde arıza bilgisine anında ulaşımınız sağlanmaktadır. Sistemde oluşacak herhangi bir arıza durumunda, servis ekibimiz söz konusu bölgeye gelerek arızayı 24 saat içinde gidermektedir.