Hizmetlerimiz

Sistemler

On Grid :

Sistemin uygulandığı bölgede, güneş ve rüzgar enerjisinden elektrik üretirken şebekeyi bir nevi depolama aygıtı olarak kullandığımız, şebekeden faydalanarak kullanılan sistemleri ifade eder. En yaygın olarak tercih edilen uygulamalardır. Gündüz veya gece üretilen elektriği, günün belirli saatlerinde az kullanıp fazla ürettiğiniz zamanlarda, ürettiğiniz fazla elektriği gece şebekeden geri alıp kullanabileceğiniz sistemlerdir.

Off Grid :

Aküler yardımıyla gündüz güneş ve rüzgar enerjisinden üretilen elektriğin depolanarak gece de kullanılmasını sağlayan sistemlerdir. Tercih edildiği yerler:

  • Şebekeye bağlı olmayan yapılar
  • Tekneler
  • Çiftlik, bağ evleri
  • Kış bahçesi

Hibrit Sistemler :

Güneş enerjisi ve Rüzgar enerjisi üretiminin şebeke veya jeneratör ile desteklendiği sistemlerdir. Bu sayede ihtiyaç duyulan her an elektrik elde edilebilir.

Projelendirme Ve Mühendislik Hizmetleri

Alanında uzman ekibimiz tarafından yapılacak ziyaret neticesinde çatınız için en doğru ve mümkün olan en yüksek verimi elde edecek şekilde projelendirme yapılır ve bu doğrultuda fizibilite raporu hazırlanır. Ödemekte olduğunuz elektrik fatura örneğinden yola çıkılarak yaklaşık amortisman süreleri belirlenir.

Proje detaylandırılırken kullandığımız lisanslı programlar sayesinde, uygulama sonrası çatınızın nasıl görüneceği sizinle paylaşılır. Finans desteği ihtiyacı halinde finans ekibimiz, siz yatırımcılarımıza bütçenizi yormayacak çözümler sunar.